Firma Good Work
Wiodący producent systemów zamocowań instalacyjnych

Good Work dostarcza swoje produkty na rynek Polski i Europejski od ponad 20 lat. W skład produkcji Good Work wchodzą systemy wsporników służących podwieszaniu rur instalacyjnych, uchwyty oraz obejmy do rur, obejmy do systemów wentylacji jak również zamocowań sanitarnych oraz uchwyty do grzejników żeliwnych i aluminiowych. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroka gama produktów związanych z branżą sanitarną.

Good Work Certyfikat TUVTylko produkty marki Good Work spełniają najwyższe wymagania klientów pod względem funkcjonalności oraz niezawodności. Nasze wyroby posiadają aprobatę techniczną COBR Metalplast Poznań i System Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2000.

Good Work Złoty Instalator  W 2003 roku zostaliśmy wyróżnieni przyznaniem statuetki ZŁOTY INSTALATOR za opracowanie i wdrożenie   innowacyjnego systemu wsporników i obejm do montażu rur sanitarnych.

Nieprzerwanie od ponad 5 lat uczestniczymy w programie Rzetelna Firma Rzetelna Firma Good Work program Rzetelna Firma

Celem firmy Good Work jest zawsze dostarczanie produktów najwyższej jakości przy zachowaniu najniższych cen - zapraszamy do współpracy!

  • 1
  • 2
  • 3